שער הים בת ים

לגור במתחם הכי חם בבת ים

במקום החם ביותר בבת ים, במחם גן העיר המתפתח ובסמוך לקו החוף, מקימה החברה את פרויקט התמ”א הגדול בישראל,בשותפות עם קבוצת ענדב,  עם קומפלקס בנייני בוטיק שיוצרים שכונה פרטית וייחודית- שער הים. מגוון רחב של דירות 3,4 ו5 חדרים, דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז יוקרתיות, מאופיינות בעיצוב חדשני ותכנות אדריכלי מוקפד, עם מרפסות מרווחות ונוף עוצר נשימה של ים כחול ורצועת חוף יפהיפיה.

תושבי השכונה יהנו מסטנדרט בניה גבוה ומוקפד, פיתוח סביבתי, מפרט פנימי עשיר ויוקרתי, תשתיות עירוניות מהחדישות ביותר, מרחבים, מרחבים ירוקים ומרקם קהילתי עשיר.

על תכנון הפרויקט חתומים צוות מתכננים ואדריכלים מהשורה הראשונה, לצד מנהלי פרויקטים ומהנדסים עם נסיון מוכח של אלפי יחידות דיור מאוכלסות ובשלבים שונים של תכנון  ביצוע ואכלוס.

הטרנספורמציה של הקו הגבוה מנקודת ציון היסטורית, אל פארק ציבורי ראשון מסוגו, חידשה את דרומה של בת ים  כאתר עליה לרגל ואדריכלות מתקדמת. שער הים הוא הפנינה המרשימה ביותר עבור דרומה המתחדש של העיר בת ים. הפרויקט יציע לתושביו לעצור את הנופים הפארקים המעוצבים להפליא, ואת המצעד הרצוף כמעט של המבקרים בטיילת המרהיבה , כמו גם את העיר בת ים, את משאבי החוף המרהיבים של העיר להם אין תחליף.

שילוב של יכולות מוכחות, לצד גב פיננסי איתן, מעניקים לכם את כל הביטחון והשקט הדרושים ברכישת דירה.